Excel średnio zaawansowany

78% stanowisk wymaga znajomości Excela. Weź udział w naszym szkoleniu i zdobądź pracę marzeń!

Nie robi to różnicy czy szukasz pracy w dziale finansów, ubezpieczeń, sprzedaży czy logistyki. W każdej z tych dziedzin specjaliści korzystają z najbardziej popularnego narzędzia: Microsoft Excel.Dzięki naszemu intensywnemu szkoleniu średnio zaawansowanemu poznasz najważniejsze narzędzia i funkcje wymagane między innymi na testach rekrutujących w ciągu jednego dnia!

Co o kursie mówią uczestnicy?

Działamy na rynku zaledwie ponad półtora roku i przeszkoliliśmy już ponad 1000 osób! Uczestnicy naszych szkoleń pozostawili nam mnóstwo recenzji na naszej stronie Facebook, a średnia ocena od początku naszej działalności wynosi 5,0!

Czego się nauczysz?

 • Rozwiązywać najczęściej wykorzystywane zadania na testach rekrutacyjnych
 • Jak wyłapać i uniknąć pułapek zastawianych przez rekruterów (błędne formaty danych oraz ukryte treści)
 • Najpopularniejsze formuły i narzędzia Excela (wyszukiwanie pionowo (VLOOKUP), funkcje logiczne JEŻELI, formatowanie warunkowe)
 • Praktyczne skróty klawiszowe do automatyzacji pracy
 • Jak tworzyć szybkie i przejrzyste raporty wykorzystując tabele przestawne

Na jakim poziomie zaawansowania powinienem być?

Zawsze rozpoczynamy nasz kurs od szybkiej rozgrzewki dot. zagadnień podstawowych, mimo to zalecamy znajomość proste formuły jak np. SUMA, wiedzieć jak poruszać się w obrębie arkuszy oraz dokonać podstawowego filtrowania i formatowania.

Jeśli nie czujesz się pewnie w Excelu lub chciałbyś przypomnieć sobie podstawowe funkcje, zapisz się na kurs podstawowy  (często organizowany w ten sam weekend). Dla osób zabieganych polecamy nasz kurs online.

Poznaj nasz zespół!

Dlaczego znamy się na Excelu? Bo jesteśmy praktykami 😉

Nasz zespół składa się z:

 •  Architekta rozwiązań baz danych (Jakub)
 •  Programisty SAS (Grzegorz)
 •  Dyspozytora w spółce energetycznej (Damian)
 • Menedżera projektów w firmie consultingowej (Francesco)
 • Planisty produkcji w globalnej firmie FMCG (Maciej)
Poznaj bliżej sylwetki naszych trenerów w zakładce „O nas”.

Garść szczegółów

 • szkolenie potrwa 7 godzin (z przerwą) od 9.00 do 16.00
 • otrzymasz certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim! Warto pochwalić się nim później w CV 😉
 • po szkoleniu otrzymasz linki do ciekawych materiałów i rozwiązane pliki ćwiczeniowe, gdyby coś Ci umknęło podczas zajęć
 • w zależności od sali szkoleniowej, w której prowadzimy zajęcia oferujemy całodniowo kawę i poczęstunek

Częste pytania i odpowiedzi

Daty znajdują się po przejściu do konkretnego miasta poniżej. Znajdziesz tam również informacje o miejscu gdzie odbywa się kurs. Te detale znajdziesz również w naszym informatorze.

Pewnie, w przypadku wyboru faktury VAT wybierz proszę opcję opcję płatności przelewem i podaj dane firmy w formularzu rezerwacji. Twoją fakturę VAT podeślemy mailem.

Najważniejsze są laptop i zasilacz. Dużo wygodniej korzysta się z Excela przy pomocy myszki 😉

Trener wykonuje zadania w MS Excel 2016. Zasadniczo nie ma przeciwwskazań do korzystania na szkoleniu z wersji pakietu z lat 2013, 2010 lub 2007 jako, że nie różnią się od siebie znacznie. Nie powinieneś mieć również na szkoleniu problemów z Excelem na Mac’u.

Najprostszym rozwiązaniem jest instalacja legalnej wersji testowej (30-dniowej) ze stroy producenta. Dokładną instrukcję do pozyskania Excela przygotowaliśmy tutaj. Nie zalecamy korzystania z alternatywnych programów arkuszy kalkulacyjnych (np. Libre Office)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail szkolenia@stacjaexcel.pl. Jesteśmy elastyczni i możemy zorganizować szkolenie dla Państwa zespołu również w siedzibie firmy.

Zapisz się!

Kliknij na miasto poniżej, aby sfinalizować rezerwację! Znajdziesz tu informację o miejscu i datach naszych szkoleń.